den otevřených dveří 30.8.

Výhradní prodejce:

Untitled Document

LOKALITA

BYTOVÝ DŮM FLORA

Prostředí, ve kterém vzniká nový bytový dům Flora, je unikátní svou klidnou rodinnou atmosférou, množstvím zeleně i širokými možnostmi rekreace v bezprostředním okolí.

Zároveň nabízí komfort snadné dostupnosti prostředků městské hromadné dopravy – zastávka tramvají i autobusů ve vzdálenosti 450 m od domu - 5 min. pěší chůze. Spojení s centrem města i s hlavními dálničními tepnami je více než pohodlné – dopravní propojení Husovického tunelu s Dobrovského tunelem je již prakticky dokončeno.

K rekreaci po náročném pracovním dni či o víkendech slouží obyvatelům brněnské městské části Maloměřice-Obřany Cacovický ostrov. Ten se dočkal v r. 2011 jedné z největších přírodních revitalizací za posledních několik desítek let. Brněnský ostrov ležící v široké nivě řeky Svitavy je atraktivní pro své umístění a celoroční využití. Více kyslíku ostrovu dodá více než 500 vysázených stromů, občané mohou relaxovat na 27 nových lavičkách nebo se ostrovem projít po dvou kilometrech cest. Uprostřed ostrova je vybudované nové dětské hřiště s atraktivními dřevěnými prvky i hřiště na míčové sporty.

Přímo na ulici Cacovická se také nachází mateřská a základní škola, v bezprostřední blízkosti je též kompletní síť obchodů a služeb.


Zvětšit mapu

Developer:

TOPlist
Projít na mig.cz